Programació per dia

La Festa del Fitnes

10:00 h
Avinguda Reina Maria Cristina

Mostra de gegants

10:00 h
Pati Manning

Exposició de Dracs i Bèsties de Foc

10:00 h
El Born Centre de Cultura i Memòria

69è Concurs de Colles Sardanistes

11:00 h
Avinguda de la Catedral

Food trucks: "Sabors del Líban a la Ciutadella" dins del "MAC Festival"

12:00 h
Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

"Jazzbetween.Live" a càrrec de "Jazzbetween", dins del "MAC Festival"

12:00 h
Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

Presentadores: Paloma Jiménez i Anna Bertran, dins del "MAC Festival"

12:00 h
Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

Espectacle "La Boda" amb la companyia "Fre3 Bodies", dins del "MAC Festival"

12:00 h
Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

"Full House" amb la companyia "Eléctrico 28", dins del "MAC Festival"

12:00 h
Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

"Graffiti Puzle Gegant" amb "El Ritme del Carrer", dins del "MAC Festival"

12:00 h
Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

Basket Acrobàtic a càrrec de "Crazy Dunkers", dins del "MAC Festival"

12:00 h
Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

Diada Castellera històrica de la Mercè

12:00 h
Plaça de Sant Jaume

"La Quela" solo de la companyia "Brodas Bros", dins del "MAC Festival"

12:30 h
Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

"Girasomnis" a càrrec de Paco Gramaje, dins del "MAC Festival"

12:45 h
Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

Ballada de sardanes

13:00 h
Avinguda de la Catedral

"Traumashallah Habibi" amb la DJ Léa Lahoud, dins del "MAC Festival"

14:00 h
Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

Basket Acrobàtic a càrrec de "Crazy Dunkers", dins del "MAC Festival"

16:00 h
Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

"La Quela" solo de la companyia "Brodas Bros", dins del "MAC Festival"

16:30 h
Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

"Girasomnis" a càrrec de Paco Gramaje, dins del "MAC Festival"

16:30 h
Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

"Full House" amb la companyia "Eléctrico 28", dins del "MAC Festival"

17:00 h
Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

"Orgos" a càrrec d' "Opakar", dins del "MAC Festival"

17:30 h
Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

Ballada de sardanes amb l'ACFB

18:00 h
Plaça de Sant Jaume

"Girasomnis" a càrrec de Paco Gramaje, dins del "MAC Festival"

18:00 h
Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

Espectacle "Galápago" a càrrec d'Iván Benito, dins del "MAC Festival"

18:30 h
Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

"Concordance" a càrrec de "Colomina Colomé", dins del "MAC Festival"

18:45 h
Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

"Orgos" a càrrec d' "Opakar", dins del "MAC Festival"

19:30 h
Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

"#Detraca" a càrrec de Pepa Cases Dansa-Teatre, dins del "MAC Festival"

19:45 h
Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

"The Storm" amb la companyia "James Wilton Dance", dins del "MAC Festival"

20:30 h
Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

"Jojo" a càrrec de la companyia "Ytuquepintas", dins del "MAC Festival"

20:30 h
Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

Basket Acrobàtic a càrrec de "Crazy Dunkers", dins del "MAC Festival"

21:00 h
Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

"The Storm" amb la companyia "James Wilton Dance", dins del "MAC Festival"

21:30 h
Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

"Girasomnis" a càrrec de Paco Gramaje, dins del "MAC Festival"

21:45 h
Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

"Face Mapping" a càrrec de Paco Gramaje, dins del "MAC Festival"

22:00 h
Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

Espectacle "Pare meu" a càrrec d'Anthony Kmeid, dins del "MAC Festival"

22:30 h
Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

"Control Freak" a càrrec de Kulu Orr, dins del "MAC Festival"

23:00 h
Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

No s'ha creat encara contingut per la portada.