Parc de la Ciutadella

Informació:

Adreça: Pg Picasso 21
Districte: Ciutat Vella
 

Com s'hi va:

Metro: L1 (Arc de Triomf) i L4 (Jaume I i Barceloneta)
Autobús: 19, 39, 55, 120, H14, H16, N0, N11
Bicing: av. Marquès de l’Argentera, 17 i 19; Comerç, 36; pg. Lluís Companys 1 i 2

llista d'actes
Informació
Horari
Informació
Horari
Informació
Horari
Informació
Horari
Informació
Horari
Informació
Horari
Informació
Horari
Informació
Horari
Informació
Horari
Informació
Horari

Pàgines

"InSomnio" amb la companyia "Teatro do Mar", dins del "MAC Festival"

20:30 h

Zona passeig Til·lers - Prim

Teatro do Mar (Portugal): InSomnio

Presentadores: Paloma Jiménez i Anna Bertran, dins del "MAC Festival"

20:30 h


Paloma Jiménez (Granada, Barcelona, Madrid)

"Sfera" a càrrec de "XAA Arquitectura & MID", dins del "MAC Festival"

21:00 h

Zona Cascada i Llac - Illeta

XAA Arquitectura & MID (Catalunya): Sfera

"Amadeus: New Horizons" a càrrec de "Eyesberg Studio", dins del "MAC Festival"

21:00 h

Zona Museus - Geologia
 

Eyesberg Studio (Barcelona): Amadeus: New Horizons

"Multilayer" a càrrec de "Nueveojos", dins del "MAC Festival"

21:00 h

Zona Cascada i Llac – Lateral Cascada

Nueveojos (Barcelona): Multilayer

"El llac de la llum" a càrrec de "MID", dins del "MAC Festival"

21:00 h

Zona Cascada i Llac - Llac

MID (Catalunya): El llac de la llum

"Bust cantaire" a càrrec de Jordi Teixidó, dins del "MAC Festival"

21:00 h

Zona Cascada i Llac - Marià Aguiló

Jordi Teixidó (Barcelona): Bust cantaire

"Espills" a càrrec de "Playmodes", dins del "MAC Festival"

21:00 h

Zona Cascada i Llac - Glorieta

Playmodes (Catalunya): Espills

"Mare natura" a càrrec d' "Onionlab", dins del "MAC Festival"

21:00 h

Zona Cascada i Llac - Font

Onionlab (Barcelona): Mare natura

"Vida" a càrrec de Javier Aranda, dins del "MAC Festival"

22:00 h

Passeig Til·lers - Escenari

Javier Aranda (Aragó): Vida

"Munta titella" amb "Galiot Teatre", dins del "MAC Festival"

12:00 h

Zona Museus - Font de la Guineu

Galiot Teatre (Catalunya): Munta titella

"WireDo" a càrrec de "Lumo Company / Hanna Moisala", dins del "MAC Festival"

12:00 h

Zona Passeig Til·lers - Escenari

Lumo Company / Hanna Moisala (Finlàndia): WireDo

Presentadores: Paloma Jiménez i Anna Bertran, dins del "MAC Festival"

12:00 h


Paloma Jiménez (Granada, Barcelona, Madrid)

"Un teatre al jardí" amb "Minimons", dins del "MAC Festival"

12:00 h

Zona Cascada - Espai Aribau / Triangle Aribau

Minimons (Catalunya): Un teatre al jardí

"ZANIMAL le carrousel éclaté" a càrrec de la companyia "Théâtre de la Toupine" , dins del "MAC Festival"

12:00 h

Zona Museus - Zoologia

Théâtre de la Toupine (França): ZANIMAL le carrousel éclaté

Jocs ambulants, dins del "MAC Festival"

12:00 h

Zona Passeig de Lluís Companys - Espai carrer

Jocs ambulants (Barcelona; jocs)

"Closer" amb la companyia "Thomas Noone Dance", dins del "MAC Festival"

12:00 h

Zona Museus-Zoologia

Thomas Noone Dance (Barcelona): Closer

"Aphonia: Òpera gestuale en clau de Ha!" amb la companyia "L'Animé", dins del "MAC Festival"

12:00 h

Zona Cascada - Espai Ombra.

L'Animé (Catalunya): Aphonia: Òpera gestuale en clau de Ha!

Espectacle "Tocant les pilotes" i Taller amb "Big Band Basket Beat Barcelona", dins del "MAC Festival"

12:00 h

Passeig de Lluís Companys - Escenari / Taller a l'Espai Carrer

Tallers de dansa "Dancing partners", dins del "MAC Festival"

12:30 h

Zona Museus - Zoologia

Dancing partners (Catalunya): Tallers de dansa

Concert "La volta al món amb Esperit!", dins del "MAC Festival"

13:00 h

Zona Passeig de Lluís Companys – Espai Pujades

"Deux secondes" amb la companyia "Compagnie du Petit Monsieur", dins del "MAC Festival"

13:00 h

Zona Passeig Til·lers - Escenari

Compagnie du Petit Monsieur (França): Deux secondes

Espectacle "Tocant les pilotes" i Taller amb "Big Band Basket Beat Barcelona", dins del "MAC Festival"

13:15 h

Passeig de Lluís Companys - Escenari / Taller a l'Espai Carrer

"We-ding!" amb la companyia "Los Moñekos", dins del "MAC Festival"

13:30 h

Zona Museus-Geologia

Los Moñekos (Barcelona): We-ding!

"Ho sento, perdona'm, gràcies, t'estimo" amb Nadia Pessarrodona dins del "MAC Festival"

13:30 h

Zona Museus-Zoologia

Nadia Pessarrodona (Catalunya): Ho sento, perdona'm, gràcies, t'estimo

"Baile para pieza de madera" amb Juan Carlos Lérida, dins del "MAC Festival"

13:45 h

Zona Museus-Zoologia / Zona Passeig Til·lers - Escenari

Concert "ESMUC: Hamsa Hamsa + Quintessence", dins del "MAC Festival"

14:00 h

Passeig de Lluís Companys – Escenari

"Little Joy " a càrrec de "Joshua Monten", dins del "MAC Festival"

14:00 h

Passeig Til·lers - Escenari

Joshua Monten (Suïssa): Little Joy

"Go Back" amb la companyia "I Moment", dins del "MAC Festival"

14:15 h

Zona Museus-Geologia

I Moment (Corea): Go Back

"Un teatre al jardí" amb "Minimons", dins del "MAC Festival"

16:00 h

Zona Cascada - Espai Aribau / Triangle Aribau

Minimons (Catalunya): Un teatre al jardí

"ZANIMAL le carrousel éclaté" a càrrec de la companyia "Théâtre de la Toupine" , dins del "MAC Festival"

16:00 h

Zona Museus - Zoologia

Théâtre de la Toupine (França): ZANIMAL le carrousel éclaté

"Man made" amb la companyia "Spellbound", dins del "MAC Festival"

16:00 h

Passeig Til·lers - Escenari

Spellbound (Itàlia): Man made

"Yee-haw!" a càrrec de "La Banda del Otro", dins del "MAC Festival"

16:00 h

Passeig de Lluís Companys - Espai Pujades