Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

Informació:

Adreça: Pg Picasso 21
Districte: Ciutat Vella

Com s'hi va:

Metro: L1 (Arc de Triomf) i L4 (Jaume I i Barceloneta)
Autobús: 120, H14, H16, V19, N0, N6, N11
Bicing: Pg. Pujades; Comerç, 36; av. Marquès de l’Argentera, 13; pg. de Lluís Companys

llista d'actes

Pàgines

"Sortida d'emergència" a càrrec de la companyia "Adhok", dins del "MAC Festival"

16:30 h


Parc de la Ciutadella - Zona Museus - Geologia

Adhok (França): Sortida d'emergència

"La Quela" solo de la companyia "Brodas Bros", dins del "MAC Festival"

16:30 h


Parc de la Ciutadella - Pg. Til·lers - Escenari

Brodas Bros (Barcelona): La Quela

Passi 21.45 h: canvi de format. Curtmetratge

"Girasomnis" a càrrec de Paco Gramaje, dins del "MAC Festival"

16:30 h


Parc de la Ciutadella - Cascada - Escenari

Paco Gramaje (Barcelona): Girasomnis

Espectacle de dansa "Orbis" a càrrec de "Humanhood", dins del "MAC Festival"

17:00 h


Pg. Lluís Companys - Espai Arc de Triomf

Humanhood (Regne Unit / Catalunya): Orbis

"Iron Modvm" a càrrec de la companyia "Iron Skulls Co", dins del "MAC Festival"

17:00 h


Pg. Lluís Companys - Escenari Lluís Companys

Iron Skulls Co (Barcelona): Iron Modvm

"Full House" amb la companyia "Eléctrico 28", dins del "MAC Festival"

17:00 h


Parc de la Ciutadella - Zona Museus - Zoologia

"Proyecto X" a càrrec de la companyia "Silere Arts" , dins del "MAC Festival"

17:15 h


Parc de la Ciutadella - Espectacle itinerant

"Orgos" a càrrec d' "Opakar", dins del "MAC Festival"

17:30 h


Itinerant, sortida Zona Museus - Geologia

Opakar (Barcelona): Orgos

Passi 21.45 h: canvi de format. Curtmetratge

"Girasomnis" a càrrec de Paco Gramaje, dins del "MAC Festival"

18:00 h


Parc de la Ciutadella - Cascada - Escenari

Paco Gramaje (Barcelona): Girasomnis

Espectacle audiovisual "Traditional Digital Objects Revisited" a càrrec de Maya Chami, dins del "MAC Festival"

18:15 h

Cascada - Escenari

Maya Chami: Traditional Digital Objects Revisited (Líban)

Taller de dansa Dabke, a càrrec de Bassam Abou Diab, dins del "MAC Festival"

18:30 h

Cascada - Escenari

Bassam Abou Diab: Taller Dabke (Beirut)

Espectacle "Galápago" a càrrec d'Iván Benito, dins del "MAC Festival"

18:30 h


Pg. Lluís Companys - Espai Carrer

Iván Benito (Aragó): Galápago

"Concordance" a càrrec de "Colomina Colomé", dins del "MAC Festival"

18:45 h


Parc de la Ciutadella - Pg. Til·lers - Escenari

Espectacle "Celebration" amb la companyia "Fre3 Bodies", dins del "MAC Festival"

19:00 h


Pg. Lluís Companys - Escenari Lluís Companys

Fre3 Bodies (Catalunya): Celebration

Espectacle de dansa "C.O.S." amb la Companyia Vero Cendoya, dins del "MAC Festival"

19:15 h

Parc de la Ciutadella - Zona Museus - Zoologia

Companyia Vero Cendoya (Catalunya): C.O.S.

"Orgos" a càrrec d' "Opakar", dins del "MAC Festival"

19:30 h


Itinerant, sortida Zona Museus - Geologia

Opakar (Barcelona): Orgos

Espectacle de dansa "Orbis" a càrrec de "Humanhood", dins del "MAC Festival"

20:00 h


Pg. Lluís Companys - Espai Arc de Triomf

Humanhood (Regne Unit / Catalunya): Orbis

"The Storm" amb la companyia "James Wilton Dance", dins del "MAC Festival"

20:30 h


Pg. Lluís Companys - Escenari Lluís Companys

James Wilton Dance (Regne Unit): The Storm

"Jojo" a càrrec de la companyia "Ytuquepintas", dins del "MAC Festival"

20:30 h


Parc de la Ciutadella - Pg. Til·lers - Escenari

Ytuquepintas (Catalunya): Jojo

Basket Acrobàtic a càrrec de "Crazy Dunkers", dins del "MAC Festival"

21:00 h


Pg. Lluís Companys - Espai Arc de Triomf

Crazy Dunkers (França): Basket Acrobàtic

Espectacle de dansa "Halab" a càrrec de la Companyia Sol Picó, dins del "MAC Festival"

21:00 h


Parc de la Ciutadella - Zona Museus - Geologia

Companyia Sol Picó (Barcelona): Halab

"The Storm" amb la companyia "James Wilton Dance", dins del "MAC Festival"

21:30 h


Pg. Lluís Companys - Escenari Lluís Companys

James Wilton Dance (Regne Unit): The Storm

Espectacle "Mouhawala Oula (First Try)" a càrrec d'Alexandre Paulikevitch, dins del "MAC Festival"

21:45 h

Til·lers - Escenari

Alexandre Paulikevitch: Mouhawala Oula (First Try) (Beirut)

Passi 21.45 h: canvi de format. Curtmetratge

"Girasomnis" a càrrec de Paco Gramaje, dins del "MAC Festival"

21:45 h


Parc de la Ciutadella - Cascada - Escenari

Paco Gramaje (Barcelona): Girasomnis

"Face Mapping" a càrrec de Paco Gramaje, dins del "MAC Festival"

22:00 h


Parc de la Ciutadella - Zona Museus - Zoologia

Paco Gramaje (Barcelona): Face Mapping

Espectacle "Pare meu" a càrrec d'Anthony Kmeid, dins del "MAC Festival"

22:30 h

Til·lers - Escenari

Anthony Kmeid: Pare meu (Barcelona - Beirut)

"Control Freak" a càrrec de Kulu Orr, dins del "MAC Festival"

23:00 h


Parc de la Ciutadella - Pg. Til·lers - Escenari

Kulu Orr (Israel): Control Freak