Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

Informació:

Adreça: Pg Picasso 21
Districte: Ciutat Vella

Com s'hi va:

Metro: L1 (Arc de Triomf) i L4 (Jaume I i Barceloneta)
Autobús: 120, H14, H16, V19, N0, N6, N11
Bicing: Pg. Pujades; Comerç, 36; av. Marquès de l’Argentera, 13; pg. de Lluís Companys

llista d'actes

Pàgines

"Jojo" a càrrec de la companyia "Ytuquepintas", dins del "MAC Festival"

23:15 h


Parc de la Ciutadella - Pg. Til·lers - Escenari

Ytuquepintas (Catalunya): Jojo

"Control Freak" a càrrec de Kulu Orr, dins del "MAC Festival"

00:30 h


Parc de la Ciutadella - Pg. Til·lers - Escenari

Kulu Orr (Israel): Control Freak

"Hishik Bishik Show" amb la companyia Metro Al Madina, dins del "MAC Festival"

00:45 h

Pg. de Lluís Companys (Escenari Lluís Companys)

Metro Al Madina: Hishik Bishik Show (Líban)

"Pilota Mirror i Ikebana" a càrrec de Patx-Work Inflables, dins del "MAC Festival"

12:00 h


Pg. Lluís Companys - Espai Arc de Triomf i Espai de jocs

"Full House" amb la companyia "Eléctrico 28", dins del "MAC Festival"

12:00 h


Parc de la Ciutadella - Zona Museus - Zoologia

"Teatrets Mecànics" amb la companyia "Peus de Porc", dins del "MAC Festival"

12:00 h


Parc de la Ciutadella - Jardins del Parlament davant de l'Institut Verdaguer

"Playscape Deluxe" a càrrec de "Cathy Bertel (Den Draad)" dins del "MAC Festival"

12:00 h


Pg. Lluís Companys - Espai de Jocs

Cathy Bertel (Den Draad)(Bèlgica): Playscape Deluxe

Basket Acrobàtic a càrrec de "Crazy Dunkers", dins del "MAC Festival"

12:00 h


Pg. Lluís Companys - Espai Arc de Triomf

Crazy Dunkers (França): Basket Acrobàtic

Espectacle "La Boda" amb la companyia "Fre3 Bodies", dins del "MAC Festival"

12:00 h


Parc de la Ciutadella - Cascada - Escenari

Fre3 Bodies (Catalunya): La Boda

Presentadores: Paloma Jiménez i Anna Bertran, dins del "MAC Festival"

12:00 h


Paloma Jiménez (Granada, Barcelona, Madrid)

"Jazzbetween.Live" a càrrec de "Jazzbetween", dins del "MAC Festival"

12:00 h


Pg. Lluís Companys - Escenari Lluís Companys

Jazzbetween (Catalunya): Jazzbetween.Live

Carrusels "Brut de Bestioles / Monstres Jeux" amb la companyia "Théâtre de la Toupine", dins del "MAC Festival"

12:00 h


Parc de la Ciutadella - Cascada - Ombra
Parc de la Ciutadella - Pg Til·lers

"La Quela" solo de la companyia "Brodas Bros", dins del "MAC Festival"

12:30 h


Parc de la Ciutadella - Pg. Til·lers - Escenari

Brodas Bros (Barcelona): La Quela

Passi 21.45 h: canvi de format. Curtmetratge

"Girasomnis" a càrrec de Paco Gramaje, dins del "MAC Festival"

12:45 h


Parc de la Ciutadella - Cascada - Escenari

Paco Gramaje (Barcelona): Girasomnis

Espectacle audiovisual "Traditional Digital Objects Revisited" a càrrec de Maya Chami, dins del "MAC Festival"

13:00 h

Cascada - Escenari

Maya Chami: Traditional Digital Objects Revisited (Líban)

Espectacle de titelles "Amitié" a càrrec de la Compagnie Nama, dins del "MAC Festival"

13:30 h


Parc de la Ciutadella - Cascada - Escenari

Compagnie Nama (Mali): Amitié

"Iron Modvm" a càrrec de la companyia "Iron Skulls Co", dins del "MAC Festival"

13:30 h


Pg. Lluís Companys - Escenari Lluís Companys

Iron Skulls Co (Barcelona): Iron Modvm

Espectacle "Under the Flesh'" a càrrec de Bassam Abou Diab, dins del "MAC Festival"

13:45 h

Til·lers - Escenari

Bassam Abou Diab: Under the Flesh (Beirut)

"Traumashallah Habibi" amb la DJ Léa Lahoud, dins del "MAC Festival"

14:00 h

Pg. de Lluís Companys (Espai Arc de Triomf).

DJ Léa Lahoud: Traumashallah Habibi (Beirut)

Espectacle "Purik Llakta" a càrrec de la companyia "Fre3 Bodies", dins del "MAC Festival"

16:00 h


Pg. Lluís Companys - Escenari Lluís Companys

Fre3 Bodies (Catalunya): Purik Llakta

Basket Acrobàtic a càrrec de "Crazy Dunkers", dins del "MAC Festival"

16:00 h


Pg. Lluís Companys - Espai Arc de Triomf

Crazy Dunkers (França): Basket Acrobàtic

Carrusels "Brut de Bestioles / Monstres Jeux" amb la companyia "Théâtre de la Toupine", dins del "MAC Festival"

16:00 h


Parc de la Ciutadella - Cascada - Ombra
Parc de la Ciutadella - Pg Til·lers

Passi 21.45 h: canvi de format. Curtmetratge

"Girasomnis" a càrrec de Paco Gramaje, dins del "MAC Festival"

16:30 h


Parc de la Ciutadella - Cascada - Escenari

Paco Gramaje (Barcelona): Girasomnis