Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

Informació:

Adreça: Pg Picasso 21
Districte: Ciutat Vella

Com s'hi va:

Metro: L1 (Arc de Triomf) i L4 (Jaume I i Barceloneta)
Autobús: 120, H14, H16, V19, N0, N6, N11
Bicing: Pg. Pujades; Comerç, 36; av. Marquès de l’Argentera, 13; pg. de Lluís Companys

llista d'actes

Pàgines

"La Quela" solo de la companyia "Brodas Bros", dins del "MAC Festival"

16:30 h


Parc de la Ciutadella - Pg. Til·lers - Escenari

Brodas Bros (Barcelona): La Quela

"Full House" amb la companyia "Eléctrico 28", dins del "MAC Festival"

17:00 h


Parc de la Ciutadella - Zona Museus - Zoologia

Espectacle de dansa "Orbis" a càrrec de "Humanhood", dins del "MAC Festival"

17:00 h


Pg. Lluís Companys - Espai Arc de Triomf

Humanhood (Regne Unit / Catalunya): Orbis

"Iron Modvm" a càrrec de la companyia "Iron Skulls Co", dins del "MAC Festival"

17:00 h


Pg. Lluís Companys - Escenari Lluís Companys

Iron Skulls Co (Barcelona): Iron Modvm

Espectacle de titelles "Amitié" a càrrec de la Compagnie Nama, dins del "MAC Festival"

17:15 h


Parc de la Ciutadella - Cascada - Escenari

Compagnie Nama (Mali): Amitié

Rap Games, a càrrec de "El Ritme del Carrer", dins del "MAC Festival"

17:30 h


Pg. Lluís Companys - Espai Arc de Triomf

El Ritme del Carrer (Barcelona): Rap Games

"Chocolitos" a càrrec d' "Opakar", dins del "MAC Festival"

17:30 h


Itinerant, sortida Zona Museus - Geologia

Opakar (Barcelona): Chocolitos

Espectacle audiovisual "Traditional Digital Objects Revisited" a càrrec de Maya Chami, dins del "MAC Festival"

18:15 h

Cascada - Escenari

Maya Chami: Traditional Digital Objects Revisited (Líban)

Taller de dansa Dabke, a càrrec de Bassam Abou Diab, dins del "MAC Festival"

18:30 h

Cascada - Escenari

Bassam Abou Diab: Taller Dabke (Beirut)

Espectacle "Galápago" a càrrec d'Iván Benito, dins del "MAC Festival"

18:30 h


Pg. Lluís Companys - Espai Carrer

Iván Benito (Aragó): Galápago

"Concordance" a càrrec de "Colomina Colomé", dins del "MAC Festival"

18:45 h


Parc de la Ciutadella - Pg. Til·lers - Escenari

Espectacle "Celebration" amb la companyia "Fre3 Bodies", dins del "MAC Festival"

19:00 h


Pg. Lluís Companys - Escenari Lluís Companys

Fre3 Bodies (Catalunya): Celebration

Taller "Balles Mercè?" a càrrec de "Bailongu", dins del "MAC Festival"

19:30 h


Parc de la Ciutadella - Cascada - Escenari

Bailongu (Barcelona): Balles Mercè?

"Chocolitos" a càrrec d' "Opakar", dins del "MAC Festival"

19:30 h


Itinerant, sortida Zona Museus - Geologia

Opakar (Barcelona): Chocolitos

Espectacle de dansa "Orbis" a càrrec de "Humanhood", dins del "MAC Festival"

20:00 h


Pg. Lluís Companys - Espai Arc de Triomf

Humanhood (Regne Unit / Catalunya): Orbis

"Jojo" a càrrec de la companyia "Ytuquepintas", dins del "MAC Festival"

20:30 h


Parc de la Ciutadella - Pg. Til·lers - Escenari

Ytuquepintas (Catalunya): Jojo

Basket Acrobàtic a càrrec de "Crazy Dunkers", dins del "MAC Festival"

21:00 h


Pg. Lluís Companys - Espai Arc de Triomf

Crazy Dunkers (França): Basket Acrobàtic

Espectacle de dansa "Halab" a càrrec de la Companyia Sol Picó, dins del "MAC Festival"

21:00 h


Parc de la Ciutadella - Zona Museus - Geologia

Companyia Sol Picó (Barcelona): Halab

  •