Parc de la Ciutadella i pg. Lluís Companys

Information:

Adreça: Pg Picasso 21
Districte: Ciutat Vella

How to get there:

Subway: L1 (Arc de Triomf) i L4 (Jaume I i Barceloneta)
Bus: 120, H14, H16, V19, N0, N6, N11
Bicing: Pg. Pujades; Comerç, 36; av. Marquès de l’Argentera, 13; pg. de Lluís Companys

Events list
Information
Timetable
Information
Timetable
Information
Timetable
Information
Timetable
Information
Timetable
Information
Timetable
Information
Timetable
Information
Timetable
Information
Timetable
Information
Timetable

Pages

"Pilota Mirror i Ikebana" a càrrec de Patx-Work Inflables, dins del "MAC Festival"

20:30 h


Pg. Lluís Companys - Espai Arc de Triomf i Espai de jocs

Presentadores: Paloma Jiménez i Anna Bertran, dins del "MAC Festival"

20:30 h


Paloma Jiménez (Granada, Barcelona, Madrid)

"Jojo" a càrrec de la companyia "Ytuquepintas", dins del "MAC Festival"

20:30 h


Parc de la Ciutadella - Pg. Til.lers - Escenari

Ytuquepintas (Catalonia): Jojo

"The Storm" amb la companyia "James Wilton Dance", dins del "MAC Festival"

20:30 h


Pg. Lluís Companys - Escenari Lluís Companys

Luzinterruptus: Labyrinth of plastic waste, dins del "MAC Festival"

20:30 h


Parc de la Ciutadella - Pg. Til·lers

Espectacle "Mouhawala Oula (First Try)" a càrrec d'Alexandre Paulikevitch, dins del "MAC Festival"

21:45 h

Pg. Til·lers - Escenari

Alexandre Paulikevitch: Mouhawala Oula (First Try) (Beirut)

"Face Mapping" a càrrec de Paco Gramaje, dins del "MAC Festival"

22:00 h


Parc de la Ciutadella - Zona museus - Zoologia

"Hishik Bishik Show" amb la companyia Metro Al Madina, dins del "MAC Festival"

22:30 h

Pg. Lluís Companys (Escenari Lluís Companys)

Metro Al Madina: Hishik Bishik Show (Lebanon)

"Jojo" a càrrec de la companyia "Ytuquepintas", dins del "MAC Festival"

23:15 h


Parc de la Ciutadella - Pg. Til.lers - Escenari

Ytuquepintas (Catalonia): Jojo

"Control Freak" a càrrec de Kulu Orr, dins del "MAC Festival"

00:30 h


Parc de la Ciutadella - Pg. Til·lers - Escenari

Kulu Orr (Israel): Control Freak

"Hishik Bishik Show" amb la companyia Metro Al Madina, dins del "MAC Festival"

00:45 h

Pg. Lluís Companys (Escenari Lluís Companys)

Metro Al Madina: Hishik Bishik Show (Lebanon)

"Full House" amb la companyia "Eléctrico 28", dins del "MAC Festival"

12:00 h


Parc de la Ciutadella - Zona museus -  Zoologia

"Pilota Mirror i Ikebana" a càrrec de Patx-Work Inflables, dins del "MAC Festival"

12:00 h


Pg. Lluís Companys - Espai Arc de Triomf i Espai de jocs

"Teatrets Mecànics" amb la companyia "Peus de Porc", dins del "MAC Festival"

12:00 h

Parc de la Ciutadella - Jardins del Parlament davant de l'Institut Verdaguer

"Playscape Deluxe" a càrrec de "Cathy Bertel (Den Draad)" dins del "MAC Festival"

12:00 h

Pg. Lluís Companys - Espai de jocs

Cathy Bertel (Den Draad) (Belgium): Playscape Deluxe

Presentadores: Paloma Jiménez i Anna Bertran, dins del "MAC Festival"

12:00 h


Paloma Jiménez (Granada, Barcelona, Madrid)

Espectacle "La Boda" amb la companyia "Fre3 Bodies", dins del "MAC Festival"

12:00 h


Parc de la Ciutadella - Cascada - Escenari

Fre3 Bodies (Catalonia): La Boda

Carrusels "Brut de Bestioles / Monstres Jeux" amb la companyia "Théâtre de la Toupine", dins del "MAC Festival"

12:00 h


Parc de la Ciutadella - Cascada - Ombra
Parc de la Ciutadella - Pg Til·lers

"Jazzbetween.Live" a càrrec de "Jazzbetween", dins del "MAC Festival"

12:00 h


Pg. Lluís Companys - Escenari Lluís Companys

Basket Acrobàtic a càrrec de "Crazy Dunkers", dins del "MAC Festival"

12:00 h


Pg. Lluís Companys - Espai Arc de Triomf

Crazy Dunkers (France): Acrobatic Basket

Luzinterruptus: Labyrinth of plastic waste, dins del "MAC Festival"

12:00 h


Parc de la Ciutadella - Pg. Til·lers

"Sortida d'emergència" a càrrec de la companyia "Adhok", dins del "MAC Festival"

12:30 h


Parc de la Ciutadella - Zona Museus - Geologia

Adhok (France): Sortida d'emergència

"La Quela" solo de la companyia "Brodas Bros", dins del "MAC Festival"

12:30 h


Parc de la Ciutadella - Pg. Til·lers - Escenari

Brodas Bros (Barcelona): La Quela

21.45 h session: change of format. Short film

"Girasomnis" a càrrec de Paco Gramaje, dins del "MAC Festival"

12:45 h


Parc de la Ciutadella - Cascada - Escenari

Paco Gramaje (Barcelona): Girasomnis

Espectacle audiovisual "Transitional Digital Objects (Revisited)" a càrrec de Maya Chami, dins del "MAC Festival"

13:00 h

Cascada - Escenari

Maya Chami: Transitional Digital Objects (Revisited) - (Lebanon)

"Iron Modvm" a càrrec de la companyia "Iron Skulls Co", dins del "MAC Festival"

13:30 h


Pg. Lluís Companys - Escenari Lluís Companys

Iron Skulls Co (Barcelona): Iron Modvm

Espectacle "Under the Flesh'" a càrrec de Bassam Abou Diab, dins del "MAC Festival"

13:45 h

Pg. Til·lers - Escenari

Bassam Abou Diab: Under the Flesh (Beirut)