Barcelona Cultura

Edición febrero, marzo y abril

El circuito cultural en los barrios de todos los distritos de Barcelona. Entrada gratuita
Multimedia
Multimedia
Multimedia Multimedia

les aventures del petit talp, al petit cineclub

flou papagayo, de mumusic circus

blanc, de ferran palau

el grufal, al petit cineclub

quan no tocavem de peus a terra, de circ pistolet

likes, de núria guiu

les clinck, de les bianchis

if (l'últim desig) de la cia vero cendoya

the incredible box de cia la tal

una mujer fue la causa, de laboratoria

black & blue

músiques en trànsit, d'estación del este

afric'n folf, de gnawind

BOTS PEL CANVI, DE BIG BAND BASKET BEAT BARCELONA

SEMBLA QUE RIGUI, DE MONT PLANS

CÖSMIX, DE TEATRE MÒBIL

ALMAZUELA, DE CIA ROBERTO G ALONSO

CANÇONS ROBADES, DE MAZONI

ALLEGRO MA NON TROPPO, DE ZERO EN CONDUCTA

A.K.A. (ALSO KNOWN AS), DE DANIEL J MEYER

BE GOD IS, DE ESPAI DUAL

Promo 3 del quinto circuito

Promo 2 del quinto circuito

Promo 1 del quinto circuito

Actividades complementarias: taller de Xiula

Actividades complementarias: Taller de Moveo

Actuación de Malvecinos como teloneros de Xarim Aresté

Proyección del documental musical dedicado a Joe Strummer

Resumen de la cuarta edición (30 segundos)

Resumen de la cuarta edición (1 minuto)

Resumen de la quarta edición (2 minutos)

'YO PREGUNTO' DE EVA FERNÁNDEZ

barcelona (contra la paret) de lapùblica

àries de reservat

Blanca i freda com la neu! els colors del cinema

la revolta dels contes

'in-confort' de du'k'to

'k'ataka' con les balchan paradise orchestra

'festa de balls per salvar el món' de La Generació feliç

'heart and guts' con a contra blues

'ricky, el profesor de baile', de la mano jueves

hasta agotar existencias (ensayando para que la muerte de mi madre no me pille desprevenida) de Verónica Navas Ramírez

'la festa del temps' de Xiula

'polinèsies' de xarim aresté

'nit i aigua' de ascena furore

'conseqüències' de moveo

'la llorona' de artenea cia de dansa

NOTES & FILMS, de ensemble una cosa rara

Petits prínceps, de mumusic circus

'penèlope', de la compañía pepa plana

pas a pas, al petit cineclub

kinosaure ambulant: boscos plens de sorpreses!

Cine Documental Musical

'envà' de amer i africa circ cia

Nuevo grafismo

'Lluernes d'hivern, a l'estiu'

Resum tercer circuit (versió llarga)

Resum tercer circuit (versió curta)

Taller con Enric Ases

Presentación 'Chasing Trane'

Dabate sobre 'Ragazzo'

Taller sobre 'Zaquizamí' con la compañía Roberto G. Alonso

El bosc com balla, de Cal Teatre

La fin demain, de Zirkus Morsa

Propostes del Petit Cineclub

Propostes de la secció de Cinema Documental Musical

Enric Montefusco, con Merdiana

Ragazzo, de Lali Álvarez y Oriol Pla

Isabel Vinardell i Isabelle Laudenbach presentan 'A solas'

'Abans que arribi l'alemany' de la Cia. En Blanc

Anita Zengeza

Dios Menguante, de la Compañía Mar Gómez

Barbes de balena, de la Compañía El Maldà Teatre

El Lado Oscuro de las Flores presenta BUBBLE

'Encreuaments', de ART i PART Poblenou

El viatge de Till, de Barcelona Clarinet Players

Alma Afrobeat Ensemble

Taller de danza con Mar Gómez

Taller de instrumentos con Yacine & The Oriental Group

Follow the leaders, de Xevi Xavi Xou

Live in San Francisco, de Giulia Valle Trio

There was a fiesta! At Carnegie Hall, de La Copla de Wisconsin

54-46 Reggae per Xics Ràdio, de The Penguins

Libèl·lula, de Toti Toronell

Trajectes llarg per a embarcacions petites, de Enric Ases

Zaquizamí, de la compañía Roberto G Alonso

Yacine & The Oriental Groove