Barcelona Cultura

El circuit cultural als barris de tots els districtes de Barcelona. Entrada gratuïta

Edició Febrer-Abril

Multimedia
Multimedia
Multimedia Multimedia

Sisters with Transistors

Signos

Rudeboy: The Story of Trojan Records

Oveja Negra

Miss Raisa

Les sirenes són calbes

Labranza Kids

La volta al món en 80 ties

Mira

La Prenda Roja

Here we go!

Ficción y Realidad

El que no es diu

Destination Moon

Crisálida

¡Play!

¿Qué fue de Andrés Villarrosa?

200.000 dones

A Symphony of a Noise (Festival In-Edit)

Alsostre del món (Petit Cineclub)

Alma

Amazing Grace (Festival In-Edit)

Anem a Caçar un os i altres contes (Petit Cineclub)

Home

Valeria Castro

Las Karamba

'La punta de mi nariz' de Kolektivo Konika

'Autónomos. el musical', de Versión Definitiva

'Kl'aa, la teva cançó', d'Inspira Teatre

'Les resilients'. Cinema documental musical

Clara Gispert

'Els músics de bremen', de la Cia Versus Teatre

'Camí a l'escola', de la Cia Campi qui Pugui

'a la Fresca', de la Cia Anna Confetti

Alba Carmona

'La rata pirata', al Petit Cineclub

'Octavas'. Cinema documental musical

'una poma, un pomer', de De_Paper

'Txema, the postman', de Tema Muñoz

'Molsa' de Thomas Noone Dance

Sara Terraza & The Black Sheeps

'Els dies mentits' de Marta Aran per a la Sala Flyhard

'De la cueva a los sonidos' de Queralt Lahoz

'La meva setmana extraordinària amb la Tess' al Petit Cineclub

'Àgata, la meva veïna detectiu', al Petit Cineclub

'Lazuz', de Lazuz Company

'Interferències?, de la companyia La Banda, Street Groove

Programació del circuit primavera 2021

100.000 espectadors

mapa d'equipaments

Les dones músiques canten pel Dia de les Dones

Programació documentals musicals tardor 2020

Programació infantil tardor 2020

Programació música tardor 2020

Programació dansa tardor 2020

Programació teatre tardor 2020

Presentació de la programació de tardor 2020

documentals musicals primavera 2020

infantils primavera 2020

música primavera 2020

dansa i circ primavera 2020

teatre primavera 2020

resum primavera 2020

'5 històries diferents' de produccions essencials

'kabarete' d'associació de circ kabarete

'ruegos y demás' de raquel lúa

'fairfly' de la calòrica

'mawu' de la cia aina lanas

'indigesta fama' dels ual·la

leonard cohen. bird on a wire

'músiques per a la vida i la dignitat' d' orpheus XXi

'3, 2, 1...zero', de la jarra azul

'arma de construcción masiva' de josé y sus hermanas

'cafune' de cia du'k'to

'davaiii' de domichovsky & agranov

'la constant i la variable', de guillem roma

'rise' amb the sey sisters

'andrea motis, la trompeta silenciosa'

'cinemúsica' de viu el teatre

'laika' dels xirriquiteula

'ets especial' de landry el rumbero

'l'endrapasomnis' de teatre al detall

'mambo' de les antonietes

'Pindoles-teatre breu en espais vius'

Vídeo resum de la sisena edició

Taller de Circ a Ciutat Meridiana

les aventures del petit talp, al petit cineclub

flou papagayo, de mumusic circus

blanc, de ferran palau

EL GRúfal, al petit cineclub

quan no tocàvem de peus a terra, de circ pistolet

likes, de nuria guiu

les clinck, de les bianchis

if (l'últim desig), de la cia vero cendoya

the incredible box, de cia la tal

una mujer fue la causa, de laboratoria

black & blue

músiques en trànsit, d'estación del este

AFRIC'n folk, de gnawind

BOTS PEL CANVI, DE BIG BAND BASKET BEAT BARCELONA

SEMBLA QUE RIGUI, DE MONT PLANS

CÖSMIX, DE TEATRE MÒBIL

ALMAZUELA, DE CIA ROBERTO G ALONSO

EL NEN I EL MÓN, DEL PETIT CINECLUB

LOS BANCOS REGALAN SANDWICHERAS Y CHORIZOS, DE JOSE Y SUS HERMANAS

CANÇONS ROBADES, DE MAZONI

ALLEGRO MA NON TROPPO, DE ZERO EN CONDUCTA

A.K.A. )ALSO KNOWN AS), DE DANIEL J MEYER

BE GOD IS, DE ESPAI DUAL

Promo 3 del quinto circuito

Promo 2 del quinto circuito

Promo 1 del quinto circuito

Activitats complementàries: Taller dels Xiula

Activitats complementàries: Taller de Moveo

Actuació de Malvecinos com a teloners de Xarim Aresté

Projecció del documental musical dedicat a Joe Strummer

Resum de la quarta edició (30 segons)

Resum de la quarta edició (1 minut)

Resum de la quarta edición (2 minuts)

'YO PREGUNTO' D'EVA FERNÁNDEZ

barcelona (contra la paret) de lapùblica

àries de reservat

Blanca i freda com la neu! els colors del cinema

la revolta dels contes

'in-confort' de du'k'to

'k'ataka' amb les balchan paradise orchestra

'festa de balls per salvar el món' de La Generació feliç

'heart and guts' amb a contra blues

'ricky, el profesor de baile', de la mano jueves

hasta agotar existencias (ensayando para que la muerte de mi madre no me pille desprevenida) de Verónica Navas Ramírez

'la festa del temps' de Xiula

'polinèsies' de xarim aresté

'nit i aigua' d'ascena furore

'conseqüències' de moveo

'la llorona' de artenea cia de dansa

NOTES & FILMS, d'ensemble una cosa rara

Petits prínceps, de mumusic circus

'penèlope', de la companyia pepa plana

pas a pas, en el petit cineclub

kinosaure ambulant: boscos plens de sorpreses!

Cinema Documental Musical

'envà' d'amer i africa circ cia

Nou grafisme

'Lluernes d'hivern, a l'estiu'

Resumen del tercer circuito (versión larga)

Resumen del tercer circuito (versión corta)

Taller amb Enric Ases

Presentació 'Chasing Trane'

Dabat sobre 'Ragazzo'

Taller sobre 'Zaquizamí' amb la companyia Roberto G. Alonso

El bosc com balla, de Cal Teatre

La fin demain, de Zirkus Morsa

Propostes de la secció de Cinema Documental Musical

Propostes del Petit Cineclub

Enric Montefusco, amb Meridiana

Ragazzo, de Lali Álvarez i Oriol Pla

Anita Zengeza

'Abans que arribi l'alemany' de la Cia. En Blanc

Isabel Vinardell i Isabelle Laudenbach presenten 'A solas'

Barbes de balena, de la Companyia El Maldà Teatre

Dios Menguante, de la companyia Mar Gómez

El Lado Oscuro de las Flores presenta BUBBLE

'Encreuaments', de ART i PART Poblenou

54-46 Reggae per Xics Ràdio, de The Penguins

El viatge de Till, de Barcelona Clarinet Players.

Alma Afrobeat Ensemble

Taller de dansa amb Mar Gómez

Taller d'instruments amb Yacine & The Oriental Group

Follow the leaders, dels Xevi Xavi Xou

Live in San Francisco, de Giulia Valle Trio

There was a fiesta! At Carnegie Hall, de La Copla de Wisconsin

Libèl·lula, de Toti Toronell

Trajectes llarg per a embarcacions petites, d''Enric Ases

Zaquizamí, de la companyia Roberto G Alonso

Yacine & The Oriental Groove